Turniej o puchar Dyrektora

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy Dzien Dziecka w naszej szkole. Tego dnia uczestniczyliśmy w zmaganiach umysłowo - sportowych podczas Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły- II edycji. Uczniowie przybyli na Turniej przyodziani we wcześniej wylosowanych kolorach, pokazując w ten sposób integrację klasową. Następnie sprawdzali swoja wiedzę muzyczną w konkurencji Jaka to melodia. Prezentowali również przebrania w kategorii Postać z bajki /filmu - nie zabrakło Shreka, 101 Dalmatyńczyków, Muminków, Wiewiórek Alvina, Smoka i wielu innych postaci. Również o kulinarne podniebienia uczniowie zadbali, przygotowując dania niczym z najlepszej restauracji. Najwiecej emocji towarzyszyło uczniom podczas konkurencji sportowych i tu już nie moglismy utrzymać emocji na wodzy. Gratulujemy wszystkim uczniom wzorowej lekcji integracyjnej. Dziękujemy zespołowi nauczycieli za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu tak dużego przedsięwzięcia oraz przedstawicielom Rady Rodziców za zakup upominków każdej klasie oraz chęć uczestnictwa z nami w tym dniu.