School Mun Run

School Mud Run, czyli bieg przez błoto z przeszkodami, którego celem była promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Imprezę Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Głównymi współorganizatorami byli:
Nadleśnictwo Dojlidy (dziękujemy za pomoc w organizacji oraz za wszystkie przeszkody),
Grupa Ratownicza NADZIEJA (dziękujemy ratownikom za opiekę medyczną podczas biegu).
Dziękujemy również pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, pracownikom WORD-u Białystok, ratownikom i pracownikom Centrum Powiadamiana Ratunkowego 112, NFZ PODLASKI oraz funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku za wspaniałe stoiska z nagrodami i różnymi konkursami oraz za ekscytujący pokaz szkoleniowy psów policyjnych, jak również za przybycie i zaangażowanie. Wielkie podziękowania dla Dyrektora Mariusza Hołuba i uczniów klasy 3 I LO Centrum Naukowo-Biznesowego "Feniks" w Białymstoku.
Dziękujemy również Miastu Białystok, Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom za nagrody rzeczowe.
Dziękujemy również Dyrekcji i nauczycielom naszej szkoły za wsparcie.
A najważniejsze podziękowania należą się dla UCZNIÓW, którzy dzielnie pomagali przy organizacji (tworzeniu oraz sprzątaniu toru przeszkód, czy organizacji poczęstunku). JESTEŚCIE WIELCY!!!