School Mud Run

Dnia 7 czerwca 2023 organizowany jest bieg z przeszkodami "School Mud Run" dla klas IV-VIII.
Celem nadrzędnym biegu przez błoto z przeszkodami jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zachęcamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w biegu.
Organizatorami biegu jest Szkoła Podstawowa nr 51 w Białymstoku oraz NZOZ " PIELĘGNIARKA SZKOLNA". Głównym partnerem wydarzenia jest miasto Białystok, Nadleśnictwo Dojlidy oraz Grupa Ratownicza Nadzieja. Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Ponadto partnerzy wydarzenia będą promować zdrowy i bezpieczny tryb życia, zgodny z profilem danej organizacji.
Przewidziane są drobne nagrody dla każdego z uczestników oraz liczne atrakcje min. pokaz tresury psów policyjnych, stoiska gdzie będzie można spróbować swoich sił w konkursach dotyczących zdrowego trybu życia.
Partnerami wydarzenia są:
- Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
- Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Białymstoku
- Narodowy Fundusz Zdrowia (Podlaski Oddział Wojewódzki w Białymstoku)
- Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku

Zachęcamy do uczestnictwa oraz kibicowania

regulamin - zobacz