Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Lista dzieci niezakwalifikowanych - trzylatki i czterolatki

Lista dzieci zakwalifikowanych - trzylatki i czterolatki

Lista dzieci niezakwalifikowanych - pięciolatki, sześciolatki, dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Lista dzieci zakwalifikowanych - pięciolatki, sześciolatki, dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

OŚWIADCZENIE POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NALEŻY UZUPEŁNIĆ DO DNIA 3 KWIETNIA 2023 DO GODZINY 15.00

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca
w oddziale przedszkolnym i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Jeśli dziecko nie zostało zakwalifikowane w żadnym z wybranych przedszkoli, rodzicom zostanie wskazane inne przedszkole jako propozycja miejsca realizacji wychowania przedszkolnego.

Wskazanie rodzic otrzyma listem poleconym, przed rozpoczęciem rekrutacji uzupełniającej.

Rodzice, którzy potwierdzą wolę przyjęcia do oddziału przedszkolnego poprzez elektroniczny system naboru, zobowiązani są dostarczyć do placówki WERSJI PAPIEROWEJ niniejszego  oświadczenia do 31 lipca 2023r.

Pobierz Oświadczenie potwierdzenia woli