Miejski Konkurs

Wyniki miejskiego konkursu plastyczno-technicznego Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa

22 grudnia 2022 roku rozstrzygnięty został Miejski Konkurs Plastyczno-Techniczny klas I – III.
Celem konkursu było:

- Pielęgnowanie  tradycji konstruowania szopek bożonarodzeniowych.

- Prezentacja szopki bożonarodzeniowej jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.

- Poznanie i zapamiętanie wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa.

- Rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży.

- Integracja wspólnoty rodzinnej (szopka może być wykonana z pomocą członków rodziny).

- Stworzenie warunków do kreatywnych form spędzania czasu wolnego.

W konkursie wzięło udział wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury w składzie: dyrektor SP51 p. Andrzej Wasilewski, wicedyrektor SP51 p. Alina Martyniuk, p. Krystyna Wojtecka, p. Alicja Wdowiarska, wyłonili  zwycięzców konkursu.

I miejsce – Bartosz Filipkowski, klasa IIb, nauczyciel prowadzący – p. Elżbieta Kuźmicka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku.

II miejsce – Zuzanna Dąbrowska,
 klasa IIId, nauczyciel prowadzący – p. Teresa Daniluk, Szkoła Podstawowa nr 51 w Białymstoku.

III miejsce – Wiktor Janucik, klasa Ic, nauczyciel prowadzący - p. Honorata Hyjek, Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku.

Nagrodzone prace  będą prezentowane w holu naszej szkoły przy wejściu A.

Laureatów zapraszamy po odbiór nagród w dn. 5.01.2023 (czwartek), w sekretariacie naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za czynny udział.

Organizatorzy:

Monika Jasińska