Kolędowanie Szkolnego Koła Caritas

W poniedziałek wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz małymi przyjaciółmi z klasy IIE przenieśli całą społeczność szkolną w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Podczas występu mogliśmy usłyszeć piękne, nostalgiczne piosenki opowiadające o narodzeniu Pana Jezusa oraz obejrzeć efektowne tańce w blasku delikatnych światełek i świec. Ta wyjątkowa atmosfera sprawiła, że niektórzy nie kryli łez wzruszenia.
Podczas kolędowania zebrano również produkty żywnościowe oraz detergenty, z których zostały utworzone paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej szkole. Wszystkim Państwu z całego serca dziękujemy za wsparcie tej akcji i podzielenie się dobrem. ♥️ Jednocześnie życzymy Wesołych Świąt pełnych rodzinnego ciepła.
Opiekunowie SKC Agnieszka Perkowska i Ada Rogowska.